Obchodné podmienky

Vážení návštevníci! Ceny jednotlivých druhov rastlín nebudú na stránke uvádzané. Rastlinky si môžete vybrať z ponuky prebytkov a objednať prostredníctvom mailu. V ponuke sú rastlinky výlučne zdravé a životaschopné, ich cena bude maximálne prijateľná a rozumná. Minimálna cena jednej objednávky je však stanovená na 3€.

Postup pri obejdnávaní:

1. Do objednávky (mail) napíšte druh rastliny o ktorú máte záujem, počet odrezkov, cibuliek alebo hľúz.

2. Následne vám bude odoslaný mail s cenami vašich vybratých prebytkov.

3. Ak budete s cenami súhlasiť, pošlete ďalší (potvrdzujúci) mail, kde uvediete svoje meno, presnú adresu s PSČ a uvediete, že s objednávkou súhlasíte.

4. Rastlinky budú odoslané na vašu adresu do troch dní od potvrdzujúceho mailu.

5. K cene rastliniek bude pripočítané poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty a balné, čo je pochopiteľné. Zásielky budú odoslané prvou triedou na dobierku.

6. Rastlinky nebudú posielané v kvetináčoch, ale v špeciálnom balení určenom na zasielanie krehkých zásielok.
Ukážka balenia:

Osobný odber záhradných rastlín:

Verím, že dosiahneme obojstrannú spokojnosť!

UPOZORNENIE!
Táto webová stránka neslúži návštevníkom ako klasický internetový eshop! Ide len o predaj kvetov a ostatných vybraných druhov rastlín, ktoré sú prebytkami a nikdy sa nevyrovnajú cenám rastlín na oficiálnych webových stránkach alebo v obchodoch, ktoré sú zamerané len na predaj. Táto stránka nevznikla preto, aby zarábala ale preto, že milovníci rastlín sa rozhodli ponúknuť svoje prebytky aj iným a to za prakticky symbolickú sumu.
 
Za pochopenie ďakujem
Lucia